Liigu edasi põhisisu juurde

LHV ei toeta Internet Exploreri kasutamist, et kaitsta sind viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid palun arvesta, et kõik ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun kasuta internetipanka sisenemiseks ühte neist tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Järelmaks teeb ostmise mugavaks

Kauba või teenuse eest saad tasuda osade kaupa ja seda nii e-poodides kui ka kauplustes koha peal. Vali endale sobiv ostukoht ja tutvu meie parimate pakkumistega.

 • Vastus taotlusele mõne minutiga
 • Krediidisumma 50 - 15 000 €
 • Sissemakse alates 0 eurost
 • Tasuta ennetähtaegne tagastamine

Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot.

Arvuta kuumakse

%

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.

 • Taotlus
  Täida järelmaksu taotlus meie kodulehel või koostööpartneri müügikohas. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.

 • Pakkumine
  Sinu taotluse saamise järel teeme sulle pakkumise, mis kehtib kuni 180 päeva.

 • Vali ostukoht ja toode/teenus
  Tutvu ostukohtade ja parimate pakkumistega.
  Limiidi ulatuses võid sõlmida ühe või soovi korral ka mitu järelmaksulepingut.

 • Sõlmi leping
  Anna kaupmehele teada, et soovid osta toodet või teenust LHV järelmaksuga, ja allkirjasta leping kaupmehe juures.

Krediidisumma

50 kuni 15 000 €

Intress

Alates 8,9% aastas krediidisummalt

Lepingutasu

Alates 9,90 €

Haldustasu

0,99 €/kuus

Lepingu pikkus

Krediidisumma kuni 7500 € – 3 kuud kuni 4 aastat
Krediidisumma alates 7500 € – 3 kuud kuni 6 aastat

Lepingu muutmine

Lepingu muutmise tasu on 25 eurot. Lepingu muutmiseks saada kiri aadressile finance@lhv.ee.

Ennetähtaegne tagastamine

Kogu krediidisumma ennetähtaegne tagastamine on tasuta.

Tagasimaksmine

Kuumaksed tasu pangakontole EE707700771001062897; saaja: LHV Finance: viitenumber: sinu lepingu number.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 59,69 € ja krediidi kulukuse määr on 24,48% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 1400 €, sissemakse 0%, krediidisumma 1400 €, intress 10,9% väljastatud krediidisummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, igakuine haldustasu 0,99 €, järelmaksu periood 31 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 1850,49 € ja tagasimaksete summa 1850,49 €.

Laenukindlustust pakub AS LHV Kindlustus. Tutvu kindlustustingimustega, sealhulgas piirangute ja välistustega ja küsi nõu meie asjatundjalt. Kindlustusega järelmaksu igakuise osamakse suurus on 64,32 € ja krediidi kulukuse määr on 32,51% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 1400 €, sissemakse 0%, krediidisumma 1400 €, intress 10,9% väljastatud krediidisummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, igakuine haldustasu 0,99 €, järelmaksu periood 31 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 1994,02 € ja tagasimaksete summa 1994,02 €.

Sa saad muuta oma järelmaksu turvalisemaks, lisades lepingule kindlustuse. Laenukindlustus tagab, et võimalike ootamatuste korral ei jää sa järelmaksu tasumisega hätta. Tutvu laenukindlustuse tingimustega.

 • töötuks jäämine kindlustatust sõltumatul põhjusel;
 • ajutine töövõimetus, st töövõimetusleht, mis kehtib üle 30 päeva;
 • puuduv töövõime, st laenusaajale on väljastatud töövõime hindamise otsus;
 • surmajuhtum, st laenukohustus ei jää pärijate kanda.

Kahjujuhtumi korral teavita võimalikult kiiresti LHV Finance kliendituge. Klienditugi teavitab kahjukäsitlejat, kes võtab sinuga ühendust ja juhendab tegema edasisi samme.

Kindlustusega lepingu puhul lisandub täiendav kuutasu, mis on 8% sinu järelmaksu osamaksest (põhiosa + intress). Näiteks kui võtad järelmaksu summas 500 € kaheks aastaks, siis lisandub sinu igakuisele osamaksele ligikaudu 2 eurot.

LHV järelmaksu ostukohad ja parimad pakkumised

Kui sa ei leidnud nimekirjast sobivat valikut, siis soovita meile uut koostööpartnerit.

Tule partneriks

Soovime olla sinu ettevõttele usaldusväärne ja jätkusuutlik finantsteenuse pakkuja. Järelmaksukoostöö eesmärk on vastastikune suhtlus ja mõlemapoolne müügitegevus.

Omalt poolt turundame sinu ettevõtet LHV klientidele, koolitame sinu töötajaid ja aitame panna turundusmaterjale üles nii kauplusesse kui ka e-poodi. Sinu ettevõttelt ootame aktiivset järelmaksu pakkumist oma klientidele ja igakuist järelmaksulepingute sõlmimist.

Järelmaksuvõimalust tasub oma klientidele pakkuda siis, kui toodete või teenuste keskmine ostusumma on vähemalt 200 eurot. Pikaajalise koostöö eeldus on vähemalt 50 000 eurot müügimahtu aastas.

Miks valida partneriks LHV järelmaks?

Oleme finantspartner, kellega on kerge asju ajada. Pakume sinu klientidele konkurentsivõimelist intressi ja hoiame tingimused läbipaistvad. Nii saab sinu klient parima teenuse.

 • Lihtne asjaajamine
 • Kiired otsused
 • Mugavad lahendused nii kaupluse kui ka e-poe jaoks
 • Partneriks tulekuga ei kaasne kulusid
 • Suurepärane järelteenindus Sinu klientidele
Alustada on kiire ja mugav

Ükskõik, kas müüd tooteid või teenuseid, kohtud klientidega silmast silma või virtuaalselt internetis – järelmaksuga tasumise võimaluse pakkumine tähendab Sinu ettevõtte jaoks rohkem õnnestunud oste.

 1. Võta meiega ühendust.
 2. Sõlmi koostööleping.
 3. Alusta LHV järelmaksu pakkumist oma kaupluses ja/või e-poes.
 4. Kasvata oma ettevõtte müüki.
Lihtsasti integreeritav Sinu e-poega

Tänu tasuta maksemoodulitele ja erilahenduste jaoks loodud API-liidestusele saad lisada järelmaksuvõimaluse oma e-poe ostukorvile kergesti. Lisaks abistab Sind igal sammul meie tehniline tugi.

 • Magento
 • WooCommerce
 • Prestashop
 • Shopify
 • Shoproller
 • API dokumentatsioon

Taavi Vaigla

partnersuhete juht

taavi.vaigla@lhv.ee

Tevol Tamm

partnersuhete juht

tevol.tamm@lhv.ee

Klienditugi

Helista 699 9119 E–R 9–17 või kirjuta finance@lhv.ee

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon