Alates 1. märtsist 2021 ei toeta LHV enam Internet Exploreri veebilehitseja kasutamist. Uuemad veebilehitsejad kaitsevad sind paremini viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Sa võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid kõik funktsioonid ja pangatoiminguid ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun laadi alla üks neist kaasaegsetest tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Soodsad tehingutasud

Kauple aktsiate,
optsioonide ja futuuridega

Reaalajas hinnainfo
võimalus

Eestikeelne klienditugi
ja maksearuanded

Sobib investeerimiskonto
süsteemi

15% tulumaks USA
aktsiate dividendidelt

Kauplemine

Eestikeelne klienditugi

Meie kogenud maaklerid aitavad sind eesti, inglise ja vene keeles, tööpäeviti 9–19. Kiireloomuliste küsimuste korral aitame kuni kella 23-ni. Võta ühendust maaklerid@lhv.ee või 680 0420.

Mõistlikud tehingutasud

Näiteks USA aktsiate tehingutasu on 0,02 $ aktsia kohta. Vaata hinnakirja.

Maksuaruanded

LHV Trader võimaldab koostada Eesti oludele vastavaid tehinguaruandeid, mis muudab maksude deklareerimise märksa lihtsamaks.

Eel- ja järelkauplemine

Sinu käsutuses on kõik olulisemad finantsinstrumendid: ost, lühikeseks müük, optsioonide kirjutamine, futuuride ja valuutaga kauplemine.

Reaalajas hinnad

Valuutaturgude noteeringud on reaalajas. Euroopa, USA ja muu maailma börside reaalajas hinnad ja turuinfo saad juurde tellida.

Tehing alla sekundi

Sinu sisestatud tehingukorraldused täidetakse enamasti kiiremini kui sekundiga.

Turud

Aktsiate, optsioonide ja futuuridega on võimalik kaubelda USA, Kanada, Saksamaa, Prantsusmaa, Belgia, Hollandi, Itaalia, Hispaania, Šveitsi, Suurbritannia, Hongkongi, Jaapani, Lõuna- Korea, Austraalia, Singapuri ja Rootsi turgudel.

Valuutad

Valuutadest on võimalik kaubelda järgmistega: AUD, CAD, CHF, EUR, GBP, HKD, JPY, MXN, PLN, RUB, SEK, USD.

Kuidas liituda?

Kuidas kasutada LHV Traderit?

Vaata videoõpetusi

Hinnakiri

Konto miinimumvara

2500 $

Haldustasu

10 € + 0,01% kuus

Tehingutasud

USA aktsiad

0,02 $ aktsia, min 7 $

USA optsioonid

4 $ leping

Saksa, Austria, Prantsuse, Belgia, Hispaania, Hollandi aktsiad

0,1%, min 8 €

Vaata kogu hinnakirja

Traderi infotasud

LHV Trader võimaldab kaubelda kõrge riskiga instrumentidega ning see ei pruugi sobida igale investorile. Toote taotlemiseks on vajalik eelnev asjakohasuse hindamise küsimustiku täitmine, mis määrab kindlaks sinule asjakohased tooted.

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon