Alates 1. märtsist 2021 ei toeta LHV enam Internet Exploreri veebilehitseja kasutamist. Uuemad veebilehitsejad kaitsevad sind paremini viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Sa võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid kõik funktsioonid ja pangatoiminguid ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun laadi alla üks neist kaasaegsetest tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Seadme pikendatud garantii kaitseb tootmisdefekti eest

  • Tootmisdefektide kaitse kaheks lisa-aastaks
  • Üle 10 kg kaaluva seadme tasuta transport teenindusse ja tagasi
  • Võimaluse korral tuleb tehnik koju
  • Garantiijuhtumi korral tuvastame vea tasuta
  • Piiramatu arv remondijuhtumeid
  • Kui seadet ei ole võimalik remontida, asendame selle samaväärsega

Statistika näitab, et 40–50% suurtest kodumasinatest on parandatud või uuega asendatud kolmandal kuni viiendal kasutusaastal. Seejuures on 30% suurtest kodumasinatest vajanud remonti korduvalt. Näiteks teleri parandus on 80% juhtudel kallim kui uue soetamine.

Riskide maandamine

Kodumasinad on muutunud sedavõrd keeruliseks, et neil on palju funktsioone ja komponente, mille töös võib tekkida tõrkeid. Sellele viitab ka toodete üha lühenev keskmine eluiga ja lühenevad tootjagarantii ajad.

Kuna tehnoloogia mängib meie eludes aina suuremat rolli, on probleemide kogemise tõenäosus suur. Sageli võib ka pisirikete kõrvaldamine osutuda kulukaks või isegi võimatuks, kui ei ole kehtivat garantiid.

Lepingu sõlmimine

LHV seadme pikendatud garantii kindlustuse ja seadmekindlustuse lepingu saad sõlmida meie koostööpartnerite juures koos seadme ostuga. Eraisikuna saad seadme pikendatud garantii kindlustuse lepingu sõlmida ka hiljem, st kuni õigusaktides ettenähtud pretensioonide esitamise aja lõpuni (kuni kaks aastat pärast ostukuupäeva).

LHV koostööpartnerid on: Euronics, Photopoint, Mobipunkt, Sound and vision, Tehnikastuudio, Arvutitark, Greentek hulgikaubandus, EL kodutehnika outlet, IKShop, GPS Eesti, Evelatus, Nordickliima, Egmer Grupp, Infotark ja Meditsiinigrupp.

Teata kahjust

Kui seadmel on ilmnenud pikendatud garantii ajal tootmisdefekt või seadmega on juhtunud õnnetus, teavita LHV Kindlustust sellest niipea kui võimalik.

Selleks täida kahjuavalduse vorm
või teavita meid juhtunust

Küsi nõu

Helista 699 9111 E–R 9–17 või kirjuta kindlustus@lhv.ee

Teata kahjust

Helista 680 1122 või kirjuta kahjud@lhv.ee

Kahjuabi

Kahjuabi kutsumiseks helista ööpäevaringselt 680 1122

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon