Alates 1. märtsist 2021 ei toeta LHV enam Internet Exploreri veebilehitseja kasutamist. Uuemad veebilehitsejad kaitsevad sind paremini viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Sa võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid kõik funktsioonid ja pangatoiminguid ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun laadi alla üks neist kaasaegsetest tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Investeerimislaen

Investeerimislaen pikaajalisteks suuremateks investeeringuteks

  • Pikaajaliste investeeringute finantseerimiseks ja uute projektide algatamiseks
  • Aitab suurendada ettevõtte konkurentsivõimet
  • Paindlik tagastamisperiood

Laenutaotluse esitamiseks saada meile oma eelmise majandusaasta aruanne, bilanss ja kasumiaruanne (mitte vanemad kui 2 kuud) arilaen@lhv.ee

Taotlemise sammud

  • Täida taotlus
    Täida veebis investeerimislaenu taotlus.

  • Esita dokumendid
    Esita aadressile arilaen@lhv.ee dokumendid: eelmise majandusaasta aruanne, bilanss ja kasumiaruanne (mitte vanemad kui 2 kuud).

  • Laenu analüüs
    Küsimuste korral võtab laenuhaldur sinuga ühendust.

  • Sõlmi leping
    Positiivse vastuse korral allkirjastame lepingu digitaalselt. Peale tagatislepingute sõlmimist laekub laen ettevõtte kontole.

Roheline laen ettevõtetele

Eesti majandus on liiga CO2-mahukas. Seetõttu on investeering vähemasse energiatarbimisse, taastuvenergia tootmisse või igapäevasesse ressursitõhususse väga tasuv. See suurendab iga ettevõtte konkurentsieelist.

Sooviga edendada rohepööret Eesti ettevõtluses ja majanduses pakume

  • investeerimislaenu summas kuni 500 000 eurot intressiga 3,5% + 6 kuu euribor
Taotle laenuLoe lisa

Tingimused ja hinnakiri

Kellele

Eestis registreeritud ja tegutsev osaühing või aktsiaselts

Sihtotstarve

Põhivara soetamine, renoveerimine, pikaajaliste investeeringute finantseerimine, pika tasuvusajaga uute projektide algatamine, majandustegevuse laiendamine jne

Laenusumma

alates 25 000 €

Omafinantseering

Vähemalt 30% laenusummast

Laenuperiood

Kuni 10 aastat

Lepingutasu

Alates 1% laenusummast, kuid min 300 €

Tagatis
  • Hüpoteek kinnisvarale
  • Era- või juriidilise isiku käendus või garantii
  • Kuni 80% KredExi ja kuni 80% MES-i käendus
Nõuded laenusaajale
  • Ettevõte on tegutsenud vähemalt kaks aastat
  • Ettevõttel ja seotud isikutel puuduvad maksehäired

Mõtle oma krediidiotsus alati läbi. Tutvu tingimustega aadressil lhv.ee/et/investeerimislaen ja küsi nõu meie asjatundjalt. Pakutavat finantseeringut on toetanud Euroopa Investeerimisfond koostöös Euroopa Investeerimispangaga nende vahel sõlmitud mandaadilepingu alusel, mille eesmärk on panustada väiksemate institutsioonide võimesse ja seeläbi avardada finantseerimisvõimalusi väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Kontakt

Marko Kiisa

ettevõtete finantseerimise osakonna juht

680 2650

680 2650

marko.kiisa@lhv.ee

Evelin Tümanok

ärilaenuhaldur

680 0465

680 0465

evelin.tymanok@lhv.ee

Tanel Oru

ärilaenuhaldur

684 2295

684 2295

tanel.oru@lhv.ee

Veronika Mäemets

ärilaenuhaldur

684 6146

684 6146

veronika.maemets@lhv.ee

Kui soovid taotleda laenu summas üle 500 000 euro, võta meiega ühendust ja uuri võimalusi.


Indrek Nuume

juhatuse liige / ettevõtete panganduse juht

680 2622

680 2622

indrek.nuume@lhv.ee

Kristiina Säre

äripanganduse osakonna juht

684 2221

684 2221

kristiina.sare@lhv.ee

Egon Rand

ärikliendihaldur

680 2768

680 2768

egon.rand@lhv.ee

Maria Oja

ärikliendihaldur

680 2742

680 2742

maria.oja@lhv.ee

Marin Moks

ärikliendihaldur

680 2706

680 2706

marin.moks@lhv.ee

Anu Sillari

ärikliendihaldur

684 6144

684 6144

anu.sillari@lhv.ee

Kairit Kiisel

ärikliendihaldur

684 6906

684 6906

kairit.kiisel@lhv.ee

Eneli Oras

ärikliendihaldur

684 6907

684 6907

eneli.oras@lhv.ee

Lenna Pedras

ärikliendihaldur

6846 117

6846 117

lenna.pedras@lhv.ee

Taago Hiiesalu

Lõuna-Eesti äripanganduse juht

680 2714

680 2714

taago.hiiesalu@lhv.ee

Arti Albert

Lõuna-Eesti ärikliendihaldur

680 2749

680 2749

arti.albert@lhv.ee

Urmas Tsahkna

korporatiivpanganduse juht

680 2752

680 2752

urmas.tsahkna@lhv.ee

Rainar Paavo

korporatiivpanganduse kliendihaldur

684 2275

684 2275

rainar.paavo@lhv.ee

Meelis Liivak

korporatiivpanganduse kliendihaldur

680 2761

680 2761

meelis.liivak@lhv.ee

Jürgen Raag

korporatiivpanganduse kliendihaldur

680 0446

680 0446

jurgen.raag@lhv.ee

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon