Alates 1. märtsist 2021 ei toeta LHV enam Internet Exploreri veebilehitseja kasutamist. Uuemad veebilehitsejad kaitsevad sind paremini viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Sa võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid kõik funktsioonid ja pangatoiminguid ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun laadi alla üks neist kaasaegsetest tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

LHV-s on Euroopa maksed tasuta
Arvuta, palju hoiad raha kokku, kui teed ettevõtte ülekandeid LHV-st

Kuus võidad
Aastas võidad

Võrdlus teiste pankadega

Kas oled kokku arvutanud, kui palju kulutab sinu ettevõte igal aastal pangateenustele? LHV-s ei pea sa iga liigutuse eest maksma: internetipangas on Euroopa maksed tasuta ning sularaha sissemaksed ja mõistlik väljavõtmine teenustasuta.

Näidisprofiiliga keskmine Eesti ettevõte teeb kuus 50 euromakset, kasutab ühte Mastercardi Business deebetkaarti, võtab automaadist välja 500 eurot ning teeb pangaautomaati sissemakseid 300 eurot kuus.

Selline äriklient hoiab LHV-s kokku kuni 207 eurot aastas.1

LHVSwedbankSEBCOOPLuminor
Konto kuutasu0 €0 €1 €1 €0 €
50 euromakset0 €14,60 €14,60 €6 €12,40 €
1 pangakaart (kuutasu)2 €1,50 €2 €2 €1 €
500 € sularaha väljavõtt0 €1,69 €1,69 €2 €2,50 €
300 € sularaha sissemakse0 €0 €0 €3,50 €0 €
Kokku2 €17,79 €19,29 €14,50 €15,90 €

1 Teenustasude võrdlustabelite koostamisel aluseks võetud andmed on avaldatud nende krediidiasutuste kodulehekülgedel 25.03.2021 seisuga.

Ettevõtte konto avamiseks

  • Sisene LHV internetipanka või mobiiliäppi oma kasutajanime ja Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardiga. Kui sa ei ole veel LHV eraklient, siis alusta erakliendi konto avamisest.

  • Liigu menüüs rubriiki „Info ja seaded“ → „Lepingud“ või vajuta mobiiliäpis „+“ ikoonil ning sõlmi „Ettevõtte konto“ leping.

Soovi korral saad ettevõte konto avada ka meie Tallinna või Tartu kliendikontoris, selleks broneeri palun kohtumisaeg ja võta kaasa kehtiv isikut tõendav dokument.

Loe lähemalt ettevõtte konto avamise võimalustest mitteresidendile
Pakkumised LHV partneritelt

Äriklientidele kehtivad LHV partnerite juures parimad pakkumised, mis teevad äri edendamise veelgi soodsamaks ja lihtsamaks.

Vaata pakkumisi

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon