Fännid kogusid LHV Jalgpallikaardiga poole aastaga üle 43 000 euro

19. november 2020

LHV Jalgpallikaardiga kogutud toetused väljastatakse tänavu esmakordselt kahes osas. Kui kevadel maksti Eesti jalgpalli toetuseks välja 36 003 eurot, siis aasta teisel poolel kogusid fännid pea 22% enam ehk 43 763 eurot.

LHV Jalgpallikaart on ametlik Eesti jalgpalli fännikaart, mille omanik saab oma lemmikklubile toetust koguda. Iga Jalgpallikaardiga sooritatud ostu pealt maksab LHV 10 senti kaardiomaniku valitud jalgpalliklubi toetuseks.

"Tänavune aasta on kõigile palju väljakutseid pakkunud. On rõõm näha, et vaatamata maailma tabanud olukorrale on jalgpallihooaeg Eestis ühise pingutuse tulemusena edukalt lõpule jõudmas. Oma märkimisväärse panuse on sellesse andnud ka kõik aktiivsed LHV Jalgpallikaardi kasutajad, keda on üle kogu Eesti juba üle 4500," lausus LHV Panga juhatuse esimees Erki Kilu.

Kui tavapäraselt maksti toetused välja aasta lõpus, siis sel aastal otsustas LHV kanda toetused klubidele kahes osas: mais ja novembris. Kevadiseks toetussummaks perioodi november 2019 kuni aprill 2020 eest kogunes 36 003 eurot, suve ja sügisega kogusid jalgpallifännid aga 43 763 eurot, mis teeb aastaseks toetussummaks 79 766 eurot.

"LHV tegi kevadel koroonaviirusest tingitud keerulises olukorras kiire ja sisulise muudatuse, otsustades maksta toetuse klubidele kahes osas. Kui mõelda, milline on üldiselt pankade kuvand, siis näitab see otsus taas LHV erilisust ja tugevat sidet Eesti ühiskonnaga," ütles Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak.

"Jalgpallikaardi projektis on hästi ühendatud ettevõtlus ja kogukondlik tegevus. See on üks sammas, millele saab toetuda klubide kasv," lisas ta.

Suurima toetussumma kogusid Eesti klubidest Tartu JK Tammeka 3277 eurot, Tallinna FC Flora 2588 eurot ja Nõmme Kalju FC 1890 eurot.

Lisaks lemmikklubi toetamisele on LHV Jalgpallikaart kaardiomanikule kasulik, kuna sellega saab kaasa mitmeid soodustusi: alati vähemalt 10% soodsamad piletid Eesti koondise kodumängudele ja tasuta sissepääsu Eesti noortekoondiste kodumängudele; soodustusi Sportlandi ja Baltmani kauplustes, MyFitnessi klubides, ABC Motorsi teeninduses.

Käesolev aasta on LHV ja Eesti Jalgpalli Liidu kümnendaks koostööaastaks ning mullu pikendati koostööd veel vähemalt järgnevaks viieks aastaks.

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank ja LHV Varahaldus. LHV-s töötab üle 500 inimese. LHV pangateenuseid kasutab üle 240 000 kliendi ja LHV hallatavatel pensionifondidel on üle 184 000 aktiivse kliendi. LHV Ühendkuningriigi filiaal pakub panganduse taristut enam kui 130 rahvusvahelisele finantsteenuste ettevõttele, mille kaudu jõuavad LHV makseteenused klientideni üle terve maailma.

Vaata kõiki uudiseid