LHV alustas LHV autokindlustuse pakkumist

17. oktoober 2018

Alates oktoobri algusest pakub LHV Pank oma liisinguklientidele kolme LHV autokindlustuse toodet: LHV liikluskindlustus, LHV kaskokindlustus ja LHV superkaskokindlustus. Tooted on välja töötatud koostöös kindlustusseltsiga Compensa.

LHV liisingu juhi Erki Linki sõnul soovib LHV pakkuda liisingu klientidele rohkem lisaväärtust. „Just LHV nime kandvad varakindlustustooted, LHV superkaskokindlustus ja LHV kaskokindlustus, paistavad silma väga hea kindlustuskaitse poolest. Hea kaitse on tähtis nii meie kliendile, kes vastutab ju sõiduki säilimise eest, kui ka pangale, kelle jaoks on sõiduk krediidi tagatiseks,“ selgitas Link. „Lisaks on liisingukliendile edastatavas liikluskindlustuste pakkumise hulgas oma koha leidnud ka LHV liikluskindlustus,“ lisas Link.

LHV superkaskokindlustuse sisu väljendub selle nimes ehk see pakub suurimat võimalikku kindlustuskaitset. See kindlustus on mõeldud liisingukliendile, kes soovib kindlustuselt kaitset, mis võimaldab täiesti muretult oma igapäevaste toimingutega tegeleda. Muu hulgas sisaldab LHV superkaskokindlustus tavapärasele lisaks ka liisingumaksekindlustust, hoiupaigas olevate rehvide kindlustust ja soetusväärtuse kaitset ka kuni viie aasta vanustele kasutatud autodele.

LHV kaskokindlustus on kuluefektiivne ja laia kindlustuskaitsega toode, mis on loodud koguriski põhimõttel. Lisaks tavapärastele kaskokindlustuse kaitsetele hüvitatakse LHV kaskokindlustuse raames täishävingu korral auto vahetamise kulude katteks 5% hüvitise suurusest ning samuti teostatakse kahjueelse seisundi taastamine alati margiesinduses.

Sarnaselt senisele praktikale edastab LHV liisinguklientidele kindlustusmaakleri pakkumuse, kuid nüüd on pakutava valiku hulgas ka LHV autokindlustuse tooted. Seega saab klient valida erinevate võimaluste hulgast endale sobivaima kindlustuse.

LHV Pank pakub liisingut nii eraklientidele kui ka äriklientidele. Lisaks sõiduautodele ja kaubikutele finantseerib LHV ka muid sõidukeid alustades mootorratastest kuni väikelaevade ja rasketehnikani. LHV liising paistab silma lihtsa iseteeninduse, personaalse kliendihalduri, kiire vastuse ja mugavate kindlustuslahenduste poolest. LHV Panga liisinguportfelli maht on augusti lõpu seisuga 54 miljonit eurot. LHV hakkab kindlustustooteid pakkuma vaid sõiduautodele ja kaubikutele. Need varad moodustavad liisingu portfellist 62%.
Vaata lähemalt

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank ja LHV Varahaldus. LHV-s töötab ligi 380 inimest ja LHV pangateenuseid kasutab 151 000 klienti. LHV hallatavatel pensionifondidel on üle 178 000 aktiivse kliendi.

Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal kuulub Austria ning Kesk- ja Ida-Euroopa juhtivasse kindlustuskontserni Vienna Insurance Group. Kontsern on kindlustusvaldkonnas tegutsenud üle 190 aasta ja tänaseks ollakse aktiivsed 25 riigis, omades 50 ettevõtet ja andes tööd 25 000 inimesele. Vienna Insurance Group omab head krediidireitingut A+ (Standard & Poor’s). Eestis alustati varakindlustusteenuste pakkumist 2016 alguses.

Vaata kõiki uudiseid