Ajakiri The Banker valis LHV Eesti parimaks pangaks

29. november 2019

Eile õhtul toimunud aastaauhindade galal tunnistati ajakirja The Banker poolt 2019. aasta parimaks pangaks Eestis LHV Pank.

Londonis Piccadillys toimunud auhinnatseremoonial tunnustati LHV Panka ambitsioonika kasvu, heade finantstulemuste, uute võimaluste kasutusele võtmise ja tehnoloogiliste uuenduste eest. „Oleme alati tähtsustanud kliendikogemust ja tehnoloogilisi lahendusi. Nende kahe omavahel liitmine on osutunud edu võtmeks klientidele lisaväärtuse pakkumisel – olgu siis tegemist jaeklientidega, ettevõtete või fintechidega,“ ütles auhinda vastu võtmas käinud LHV Panga juhatuse esimees Erki Kilu.

The Bankeri korraldatavad aasta parima panga valimised ehk „Bank of the Year Awards“ on iga-aastane konkurss, mida pangandusvaldkonnas alati jälgitakse. Konkursi käigus hinnatakse maailma juhtivaid panku nende kasumiteenimise võimekuse, strateegilise edu ja teenuste taseme põhjal. Parimad selgitatakse välja nii ülemaailmselt, regionaalselt kui ka riikide lõikes. Tänavu kuulutati aasta parimaks pangaks Agricultural Bank of China ning Kesk- ja Ida-Euroopa aasta pangaks Raiffeisen Bank International.

Ajakiri The Banker on Financial Timesile kuuluv juhtiv pangandus- ja finantsajakiri, mis ilmub alates 1926. aastast. The Bankerit levitatakse enam kui 180 riigis. Lisaks pangandus- ja majandussisu pakkumisele ja parimate tunnustamisele peab The Banker ka maailma pankade edetabelit.

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank ja LHV Varahaldus. LHV-s töötab üle 420 inimese. LHV pangateenuseid kasutab üle 192 000 kliendi ja LHV hallatavatel pensionifondidel on üle 176 000 aktiivse kliendi.

Vaata kõiki uudiseid