LHV uuendatud mobiiliäpp võimaldab uuel kliendil konto avada

26. august 2019

Tänasest lisandusid LHV mobiilipanka rahaküsimise võimalus ja uuele erakliendile konto avamise võimalus. LHV Pank on mobiilipanga äppi suve jooksul oluliselt täiendanud.

LHV mobiilipank uueneb pidevalt. Suveperioodil on kasutajamugavusele panustavasse rakendusse toodud ka pangakaardi tellimine ja väärtpaberitesse investeerimine. „Oleme LHV mobiilipanka oluliselt täiendanud nii igapäevaste pangateenuste kui ka investeerimisteenuse osas. Lähinädalatel lisandub mobiilipanka ka erinevate laenutoodete taotlemine,“ rääkis LHV Panga juhatuse esimees Erki Kilu. „Täna lisandunud konto avamise võimalus LHV mobiiliäpis annab klientidele võimaluse suhelda LHV Pangaga ainult oma nutiseadme vahendusel. Konto avamisest ja kaartide tellimisest kuni investeerimise ja laenude taotlemiseni. Enam ei ole ühtegi põhjust, miks peaks inimene tulema pangakontorisse või kasutama oma pangaasjade ajamiseks tavalist internetipanka.“

Erakliendile konto avamine käib mobiilipangas vähem kui kolme minutiga. Selleks on vajalik vaid mobiil-ID või Smart-ID olemasolu ja käepärast isikut tõendavat dokumenti.
 
Nüüd on LHV mobiilipangas ka lisatud raha küsimise ja selle lihtsa tasumise võimalus. Rahasoovi saab saata kontaktile SMS-ga, e-kirjaga või mõne teise sobiva kanali kaudu. Kui sõber on samuti LHV klient, saab ta makse sooritada paari näpuliigutusega ja raha jõuab kohale sekundiga.
 
Hiljuti lisandus LHV mobiilipanka ka võimalus lihtsalt ja kiiresti tellida endale uus pangakaart. Selleks tuleb alajaotuses „Kaardid“ pangakaartide valikuga tutvuda ja endale sobiv välja valida. Kaart saadetakse kliendile koju postiga. Mobiilipangas saab määrata kaartide limiite, mis võimaldab kasvõi kassajärjekorras vajadusel limiiti tõsta. Samuti on võimalik mobiilselt kaarti aktiveerida ja blokeerida, nt kaardikaotuse korral.
 
LHV mobiilipank paistab silma mugavate investeerimistehingute võimaluse poolest. Osta, müüa ja kaubelda saab nii Eesti kui ka välisväärtpabereid. Mobiilipangas on hea ülevaade investeeringu käekäigust, hindadest ja väärtpaberi väärtuse graafikud. Lisaks tavalisele ostu- ja müügitehingule on võimalik ka USA börsidel kaubeldavaid instrumente lühikeseks müüa ehk panustada nende langusele.
 
Nagu varemgi on LHV klientidel võimalik mobiilipangas tellida operatiivseid teavitusi saabunud maksete, täituvate limiitide jms kohta. Mobiilipangas on ülevaade kliendi laenulepingutest ning mugavuse huvides on klientidel võimalik telefoni tugeva autentifitseerimise olemasolul kasutada mobiilipanka viisil, et rakendust saab avada lihtsalt igakordselt sisse logimata.
 
LHV mobiilipanga saab alla laadida App Store’ist või Google Play'st. Lisainfo on kättesaadav: lhv.ee/mobiil.

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank ja LHV Varahaldus. LHV-s töötab üle 420 inimese. LHV pangateenuseid kasutab üle 182 000 kliendi ja LHV hallatavatel pensionifondidel on 177 000 aktiivset klienti.

Vaata kõiki uudiseid