Lumi Kodude üürikorterid alates tänasest saadaval

4. detsember 2018

LHV pensionifondid ning kinnisvarainvesteeringute juhtimise ja arendamisega tegelev Lumi Capital on alustanud esimeste korterite väljaüürimist. Kiiremad reageerijad saavad oma uude koju sisse kolida juba kevadel.

Põhja-Tallinna Manufaktuuri kvartalisse ehitatavatesse üürimajadesse on kavandatud 127 ühe-, kahe- ja kolmetoalist korterit, lisaks parkimismaja ning mänguplatsi ja õunaaiaga avar sisehoov. Üürimajadega koos on valmimas veel kaks uut kortermaja, millega koos kujuneb endise Manufaktuuri tekstiilitööstuse alale terviklik elukvartal.

“Huvi uute üürikorterite vastu on olnud suur ja eelregistreerunud huvilised on saanud endale juba uue kodu broneerida ning sõlmitud on ka esimesed üürilepingud,” sõnas Lumi Capitali üürimajade ärijuht Hannes Tall. “Kõigil üürikodu otsijatel on võimalus täita üürikorteri sooviavaldus lumikodud.ee lehel ja seejärel suhtleme iga kliendiga personaalselt. Tänaseks oleme saanud üle 250 päringu, mida peame väga heaks märgiks,” lisas Tall.

LHV pensionifondide juht Kristo Oidermaa sõnas, et koostöö professionaalselt hallatud üürimajade alal jätkub. Lumi Capital otsib aktiivselt võimalusi uute üürimajade rajamiseks ja juba lähikuudel loodetakse teatada, millisesse Tallinna piirkonda need tulevad. “LHV huvi on pakkuda pensionikogujatele tulu pealinna kasvu arvelt. Mujal maailmas on professionaalselt hallatavad üürikorterid väga levinud, sest need on üürilise jaoks kõige mugavam lahendus. Usume, et Tallinna üüriturg liigub samas suunas,” selgitas Oidermaa.

Lumi Capitali ja LHV ühise investeerimisstrateegia pikem eesmärk on rajada Tallinna erinevatesse piirkondadesse kokku 500 üürikorterit. Investeerimiskontseptsiooni oluline tingimus on majade hea asukoht. Kõik üürileandmise eesmärgil rajatavad hooned peavad asuma peamistes elamupiirkondades ning jalutuskäigu kaugusel koolist, lasteaiast, toidupoest ja ühissõidukipeatusest. Samuti eristab neid üürimaju kommunikatsioonide planeering, mis arvestab maksimaalselt elanike privaatsusvajadust: üürikortereid hallatakse nii, et häirida üürnikke võimalikult vähe.

Lumi Kodude üürimajade ainuomanik on LHV pensionifondid. Lumi Kodusid juhib Lumi Capital, kellel on suuremahuliste kortermajade juhtimisel ja kvaliteetsete korterite arendamisel pikaajaline kogemus. Elaniku seisukohalt on Lumi Kodude üks kaalukas eelis just kindlus, et ta saab oma eluaset üürida nii kauaks ajaks, kui selleks on vajadus. Tõelise kodu tunde saab iga elanik luua ise, kujundades ja sisustades kodu just enda maitse järgi.

Lumi Capital OÜ on kinnisvarainvesteeringutele ja nõustamisele keskenduv ettevõte, kelle kliendid on era- ja institutsionaalsed investorid nii Eestist kui ka välisriikidest.

AS-i LHV Varahaldus pensionifondidel on ligikaudu 178 000 klienti. LHV pakub nii aktiivselt kui ka passiivselt juhitud II ja III samba pensionifonde. LHV pensionifondide maht kokku on üle 1 miljardi euro.

Vaata kõiki uudiseid