Sponsorlus

LHV Pank võtab sotsiaalset vastutust tõsiselt. Oma võimaluste piires toetame ettevõtmisi ja algatusi, mis aitavad kaasa Eesti ühiskonna arengule. Eelistame sponsorlusprojektide puhul pikaajalist ja sisulist koostööd. Oleme valmis panustama uuenduslike ja Eesti elu paremaks muutvate mõtete teostamisse.

Eesti Jalgpalli Liit

Oleme alates 2010. aastast liidu ja Eesti rahvuskoondise peatoetaja. Jalgpall on kõige laiema kandepinnaga spordiala Eestis ja maailmas, mis seob erinevaid rahvusi ja inimesi. Jalgpall on üks väheseid alasid Eestis, mille puhul laste ja noortega tegeletakse süsteemselt ja põhjalikult. LHV jalgpallikaardiga on võimalik toetada enda lemmikmeeskonda – iga sinu ostu pealt maksab LHV Pank 10 eurosenti just selle jalgpalliklubi toetuseks.

LHV Maijooks

Maijooks on Eesti suurim naistele suunatud tervise- ja liikumissündmus, mida on korraldatud juba üle 30 aasta. Soovime aktiivse eluviisi edendamisele kaasa aidata ning pakkuda innustavat eesmärki, mille nimel regulaarselt liikuda ja oma tervisele head teha. Alates 2022. aastast oleme igakevadise liikumissündmuse peatoetajad ja see kannab nime LHV Maijooks.

Eesti Optimist Klassi Liit

Meie toetusel taaskäivitati 2007. aastal liit ning hakati uuesti aktiivselt tegelema laste ja noorte purjetamishuvi tekitamisega, et kindlustada Eesti purjespordi järjepidevus. Toetame Optimist paatide ja purjede soetamist liidule ning LHV Optimist liiga korraldamist. Optimistide näol on tegemist esimese klassiga purjespordis. Mida suurem on selle kandepind, seda rohkem jõuab noori purjesportlasi järgmistesse klassidesse..

Eesti Muusika Päevad

Alustasime 2016. aastal koos Eesti vanima muusikafestivaliga LHV uue heliloomingu Au-tasu väljaandmist. Selle saab helilooja möödunud kalendriaastal maailmaesiettekandele tulnud tähelepanuväärse uudisteose eest. Au-tasu on mõeldud väärtustama uut Eesti heliloomingut ja Eesti aktiivseid heliloojaid, tuues tähelepanu keskmesse just uue muusika, mis kõnetab ja väärib laialdast rahvusvahelist kõlapinda.

Treski muusika- ja inspiratsioonifestival

Elu muudavad tõeliselt elamisväärseks vinged elamused ja emotsioonid. Et neid jaguks veelgi rohkem, oleme alates 2023. aastast Treski muusika- ja inspiratsioonifestivali suurtoetaja. Tegemist on ainulaadse festivalipaigaga Setomaal, kus kohtuvad seto kultuur ja külalislahkus ning modernne kvaliteetmuusika.

Eesti Aasta Ettevõtja konkurss

Julgustame noori suurelt mõtlema ja ette võtma. Maailm ootab Eesti ettevõtjate tooteid, teenuseid ja lahendusi. Tahame ettevõtlikke noori märgata ja esile tõsta, just seetõttu toetame alates 2022. aastast Eesti Kaubandus-Tööstuskoja noore ettevõtja konkurssi, kinkides aasta noorele ettevõtjale lisaks aule ja kuulsusele ka 5000-eurose preemia.

Noore ettevõtja preemia

Kodumaise pangana hoolime Eesti ühiskonnas toimuvast ja soovime, et Eesti maine ja tuntus kasvaks globaalselt. Autorallil on kindel koht eestlaste südames ning Rally Estonia rahvusvaheliselt hinnatud ja oodatud mootorispordi suursündmus, mille edukale toimumisele aitame kaasa alates 2018. aastast.