Liigu edasi põhisisu juurde

LHV ei toeta Internet Exploreri kasutamist, et kaitsta sind viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid palun arvesta, et kõik ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun kasuta internetipanka sisenemiseks ühte neist tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Reisi turvaliselt kogu perega ja saa osa Estravel Kuldkaardi liikmestaatusest

Laia kattega reisikindlustus

Reisikindlustus kehtib kogu maailmas kuni 90 päeva kestvatele reisidele. Kindlustussummad kehtivad iga kindlustatu ja iga kindlustusjuhtumi kohta eraldi. Kindlustusega on kaetud näiteks meditsiiniabi, pagasikahju, reisi ärajäämine ja katkemine ning väljasõidule hilinemine, aga ka rendiauto omavastutus. Juhime tähelepanu, et mõned autorendifirmad võivad aktsepteerida vaid krediitkaardiga tasumist. Reisikindlustust pakub LHV Kindlustus. Mida reisikindlustus katab?

Estraveli Kuldkaart mTaskus

Mugava reisimise ja alati parima teeninduse tagamiseks kaasneb LHV Kuldkaardiga soovi korral tasuta mTasku Estraveli Kuldkaart. Estravel Kuldkaardi omanikke teenindatakse Estravelis eelisjärjekorras ning neile kehtivad hinnasoodustused reisiteenuste ostmisel, arvukad püsisoodustused ja eripakkumised partnerite juures. Estravel Kuldkaardi info

Võimalused

 

Reisikindlustus

 

Ostukindlustus

 

Estravel Kuldkaardi soodustused ja pakkumised

 

Viipemakse

 

Kaupade eest tasumine Eestis, välismaal ja internetis

 

Sularaha kõikidest pangaautomaatidest

 

Teenustasud ja tingimused

 

Kuutasu

 

Uuendamine, sulgemine

 

Asendamine

 

Sularaha väljavõtmine

 

Sularaha sissemaksmine

 

Infopäring sularahaautomaadist

 

Lisakaardi kuutasu (sh virtuaalkaardil)

 

Krediidilimiit

 

Intress

 

Kasutatud limiidi tagastamine

 

Maksepäev

 

Ülekanne krediidikontolt arvelduskontole

 

Nõuded taotlejale

 

 

 

0 € (kaardi kasutamiseks sõlmi Au-kliendi leping, mille kuutasu on 10 eurot. Paketisiseselt saad nii Kuld-deebetkaarti kui ka Kuld-krediitkaarti kasutada tasuta)

Tasuta

5 €

Virtuaalkaardiks asendamine on tasuta

LHV sularahaautomaadist: tasuta (+ 0,3% summast, mis ületab 2 000 € kuus). Teiste pankade sularahaautomaadist: arvelduskontolt Eestis, Suurbritannias ja Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriigis 1 € (+0,3% summast, mis ületab 2 000 € kuus) ja mujal välismaal 2 € + 2,5% summast

LHV sularahaautomaadis on tasuta kuni 5000 € kuus (+ 0,3% summast, mis ületab 5000 € kuus)1

LHV sularahaautomaadist tasuta, teiste pankade automaatidest Eestis 0,2 €

10 €

Kaardi kasutamiseks pead olema LHV Au-klient.

 

0 € (kaardi kasutamiseks sõlmi Au-kliendi leping, mille kuutasu on 10 eurot. Paketisiseselt saad nii Kuld-deebetkaarti kui ka Kuld-krediitkaarti kasutada tasuta)

Tasuta

5 €

Virtuaalkaardiks asendamine on tasuta

2 € + 2,5% summast (intressivaba perioodi ei rakendata)

LHV sularahaautomaadist tasuta, teiste pankade automaatidest Eestis 0,2 €

10 €

Alates 1000 € ja kuni 2 kuu netosissetulek

Alates 16%. Kuni 40 päeva intressivaba

Võimalik valida igakuine automaatne tagasimakse 0–100% krediidilimiidist või maksta tagasi endale sobival ajal ja summas. Valikut saab ise internetipangas muuta

10. kuupäev

2 € + 2,5% summast (intressivaba perioodi ei rakendata)

Kaardi kasutamiseks pead olema LHV Au-klient. Kui sinu palk ei ole laekunud viimased kuus kuud LHV-sse, esita viimase kuue kuu konto väljavõte pangast, kuhu palk laekus. Seejärel vaatame andmed üle ja anname teada, kas ja kui suurt krediidilimiiti saame sulle pakkuda.

1 Teenustasu kehtib kliendipõhiselt, st sõltumata kontode ja kaartide (sh lisakaartide) hulgast.

Kõik LHV pangakaardid

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon