LHV ei toeta Internet Exploreri kasutamist, et kaitsta sind viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid palun arvesta, et kõik ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun kasuta internetipanka sisenemiseks ühte neist tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Inimtegevusest tingitud kliimamuutused on meie põlvkonna suurimaid probleeme, mille lahendamisel on finantssektoril keskne roll.

LHV on liitunud ÜRO vastutustundliku panganduse põhimõtetega

Aitame kaasa Pariisi kliimaleppes seatud eesmärkide täitmisele

Toetame Eesti eesmärki saavutada 2050. aastaks kliimaneutraalne majandus

Soovime olla üks erasektori liidritest keskkonnasäästlike investeeringute alal

Oleme avatud uue majanduse võimalustele

Järgime rohelise kontori põhimõtteid, et aastaks 2022 oleks LHV tegevus kliimaneutraalne

Koostöö

Rohetiiger

Rohetiiger on SA Teeme Ära uus algatus, millest on plaan kujundada järgmine suur kogu riiki hõlmav ettevõtmine, just nagu varem käima lükatud koristuspäev. Rohetiigrit võib võrrelda ka kunagise Tiigrihüppega. Rohetiiger loob ringmajanduse mudeli üksikisikule, kogukonnale, ettevõtetele ja riigile. Rohetiigrist saab tulevikus suunanäitaja ka teistele riikidele. LHV on Rohetiigri algatuse seni ainus pangandussektori esindaja ja partner.

Eesti Pangaliit

LHV algatusel loodi jaanuaris 2020 Eesti Pangaliidu jätkusuutliku panganduse toimkond. Selle peamised eesmärgid on aidata finantseerimistegevuse kaudu tuvastada ja kasutada uusi jätkusuutlikke ärivõimalusi, mis suurendavad Eesti, ettevõtete ja kogukondade konkurentsivõimet, aidata kaasa jätkusuutlikkuse teadlikkuse kasvule ühiskonnas ja olla partner riigiasutustele, Eesti Pangale ja mõjuorganisatsioonidele jätkusuutliku finantseerimise valdkonna arendamisel.

Finance Estonia

LHV on MTÜ FinanceEstonia liige ja sealse tegevuse kaudu saame aidata kaasa jätkusuutliku panganduse põhimõtete levimisele kogu finantssektoris. Toetame ka FinanceEstonia korraldatavat „Green Finance’i“ konverentsi, mille eesmärk on arutleda rohelise mõtteviisi kui tulevikutrendi üle kogu finantsteenuste maailmas. FinanceEstonia toetab finantsvaldkonna arengut, innovatsiooni ja teenuste eksporti.

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon